Etui gratis

Współpraca

Złoto Renu od dawna buduje pozytywny wizerunek, ciesząc się szacunkiem i uznaniem zarówno wśród klientów, jak i kontrahentów, z którymi do tej pory podjęliśmy współpracę. W prezentowanej ofercie główną pozycję zajmuje biżuteria dziecięca. Sklep internetowy Złoto Renu oferuje wyroby ze złota i srebra wysokiej klasy, wzbogacone elementami ozdobnymi z kryształu i masy perłowej. Zamówienia realizujemy w oparciu o współpracę z profesjonalnymi zakładami jubilerskimi położonymi na terenie Małopolski i Podkarpaciu.

 

Kolczyki dziecięce ze złota oraz pozostałe wyroby, znajdujące się w naszej ofercie, tworzone są przez hiszpańskich producentów z wielopokoleniowym doświadczeniem. Między innymi dlatego produkty takie jak kolczyki dla dziewczynek ze złota cieszą się dużym uznaniem. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, chcemy rozszerzyć działalność i podjąć współpracę z salonami jubilerskimi oraz osobami prywatnymi w całej Polsce. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje i sugestie.

Z pewnością wspólnie wypracujemy warunki współpracy, które zaspokoją potrzeby i oczekiwania obu stron. Zachęcamy do podjęcia współpracy z naszym sklepem i serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasza filozofia

Kolczyki zaprojektowane dla bezpieczeństwa   i komfortu Twojego dziecka

Odkryj