Etui gratis

O firmie

Złoto Renu to firma z tradycjami i doświadczeniem na rynku jubilerskim. Naszym klientom proponujemy wyroby wysokiej jakości przeznaczone w szczególności dla najmłodszych kobiet. Nowoczesne wzornictwo i ciekawa stylistyka w połączeniu z klasycznymi dodatkami to główne atuty oferty jaką stanowi biżuteria dziecięca ze złota. Sklep Złoto Renu oferuje starannie wyselekcjonowane produkty, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

 

Dyskretne zawieszki, gustowne bransoletki czy klasyczne kolczyki dla dziewczynek ze złota to doskonały pomysł na prezent z okazji urodzin lub komunii świętej. Stylowy kobiecy dodatek na pewno przypadnie do gustu zarówno małym damom, jak i mamom, którym dajemy gwarancję najwyższej jakości zakupu.

Zdecydowanym atutem naszych kolczyków jest specjalne zapięcie „screw back”, zapewniające najmłodszym wygodę i bezpieczeństwo. Odpowiednio dopasowany kształt wkrętki zabezpiecza ucho dziecka przez zranieniem, a umiejscowienie wkrętki na końcu sztyftu ułatwia cyrkulację powietrza w miejscu przekłucia.

W naszej ofercie znajdą Państwo wygodne złote kolczyki dla dzieci. Sklep Złoto Renu dba o to, by wyroby miały idealny rozmiar – kolczyki są małe i lekkie, a ich sztyfty krótkie. Dodatkowo wykonanie ze złota zmniejsza ryzyko wystąpienia alergii.

http//www.zlotorenu.pl/

Sklep zlotorenu.pl prowadzony jest przez firmę:

Złoto Renu
Jodłówka Wałki 58A
33-150 Wola Rzędzińska
NIP: 8732917765
REGON: 360468313

 

WIZERUNKI CECH PROBIERCZYCH W HISZPANII:

Nasza filozofia

Kolczyki zaprojektowane dla bezpieczeństwa   i komfortu Twojego dziecka

Odkryj